Cestujte bezpečne v čase pandémie

13 október 2020

Druhá vlna pandémie koronavírusu prišla začiatkom jesenného obdobia. Situácia sa zatiaľ nezlepšuje, práve naopak - zhoršuje sa. Odporúčania hygienikov sú preto jasné - vyhýbať sa väčším skupinám ľudí, dodržiavať odstup, dbať na zvýšenú hygienu a samozrejme nosiť rúško. Ako sa však vyhnúť preplneným priestorom v mestskej hromadnej doprave, keď sa potrebujete niekam dostať?

Hromadná autobusová doprava je aktuálne presným opakom toho, ako sa prepravovať bezpečne – v MHD cestujú desiatky ľudí, ktorí nemajú možnosť dodržiavať bezpečný odstup.

Prepravovať sa v preplnenom spoji nie je vôbec ideálne riešenie

Najbezpečnejšou formou prepravy z dôvodu zamedzenia kontaktu s väčšou skupinou ľudí sa stáva individuálna preprava. Či už vlastným autom alebo službou, akou je práve Senior Sanitka Turiec, ktorá predstavuje jedinečný koncept osobnej prepravy s individuálnou asistenciou, ktorá zabezpečí klientovi maximálny komfort počas cestovania.

Asistencia spočíva v podobe sprevádzania klienta, či už do čakárne, obchodu, na poštu, úrady... alebo znamená pomoc s nástupom a výstupom - toto sú nadštandardné služby, ktorými sa Senior Sanitka Turiec odlišuje od bežnej taxi služby.

V aktuálnej situácii je tento spôsob prepravy najbezpečnejší, keďže sa prepravujete z adresy na adresu, čím eliminujete kontakt s ľuďmi na nutné minimum.

Cestuje bezpečne, objednajte si službu Senior Sanitka Turiec na: 0907 212 797

Prevádzkovateľ služby

Stanovište pri lekárni Beatrix